R5 Fanlarının Hayatı Tehlikede!

 

R5 elemanları için fanları çok kıymetli. Onlara gerçekten değer veriyorlar. Bu anlamda ellerinde olsa her biriyle ayrı ayrı ilgilenecekler ancak elbette bu mümkün değil. Geçtiğimiz yaz R5 turneleri kapsamında dünyanın pek çok ülkesinde konser verdiler. Tel Aviv ve İsrail bunlardan sadece bir kaçı. Bu konserler esnasında yoğun kalabalık ve bir de mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcaklar hem elemanları hem de izleyenleri epey yormuş. Öyle ki durum grup üyeleri için endişe verici bir hal almaya başlamış… 

“Performansımıza biz ve hayranlarımız kendimizi kaptırmışken birden ortamda bir anormallik olduğunu hissetmeye başladım. Hissedilir sıcaklık 40 derecenin epey üzerindeydi. Bizim için çok problem teşkil etmese de fanlarmız zor anlar geçiriyorlardı.” diyor Rydel. “Bir kaç kişinin bayıldığını ve fenalık geçirdiğini gördüğümüzde bir şeyler yapmamız gerektiğine karar verdik ve tempoyu biraz düşürdük.” diye ekliyor Ratliff. Ross ise “Tempoyu düşürmek yeterli olmayınca bu kez çalmayı bıraktık ve fanlarmızdan fenalık geçiren arkadaşlara yardımcı olmalarını, kendileri için de bir an durup ellerindeki suyu yudumlayıp ellerini yüzlerini yıkamalarını anons ettik” diyor. 

Ross da bunlara ek olarak son sözü söylüyor; “Onlar bizim için çok değerliler. Lütfen konserlerimize gelirken sularını, ailelerini ya da yakınlarını yanlarında getirmeyi ihmal etmesinler. Onların güzel bir konserin ardından evlerine güvenle ulaştıklarından emin olmak kadar bizi mutlu edecek başka bir şey olamaz”

 
 

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir