Nicki Minaj’ın Annesi Konuştu; “Nicki Babası Tarafından Suistimal Edildi.”

Nicki Minaj hiç de kolay bir çocukluk geçirmemiş. Ailesiyle Tobago’da yaşadığı yıllar, babası Robert yüzünden tam bir kabusmuş. “Evde çok fazla tartışma vardı. Sesler hep yüksekti. Bol bol bağrış ve çığlık sesleri yükselirdi duvarlardan. Çocukluğum hep korkarak, çok korkarak geçti. Anneme bir şey olacağından korkuyordum en çok da. Babam hayatımızı kabusa çevirmişti. Annem onu pek çok kez terk etti ama her defasında çaresiz bir şekilde eve geri döndü. Bir keresinde babam annemi hareket halindeyken arabadan itti ve tam iki blok boyunca sürükledi.” diyor Nicki o günleri anlatırken… 

Nicki’nin annesi Carol “Kocam ciddi derecede kokakin ve alkol kullanıyordu. Evde olduğu süre içinde ailenin diğer fertlerine terör estiriyordu.” diye anlatıyor o günleri. Nicki’nin söylediğine göre babası pek çok kez annesini bir kaç kere de kendisini ciddi anlamda hırpalamış, hem de iki erkek kardeşinin gözleri önünde. 

 

Nicki’nin annesine göre, kızının başarısının en büyük sırrı kocasının kızına yaptığı bu korkunç istismarlar. Carol, Nicki’nin bu korkunç hayattan kendisini ve ailenin diğer fertlerini kurtarmak için deli gibi çalıştığını söylüyor. “Amerika’ya ilk geldiğimde, yatağımın yanında dizlerimin üzerinde oturup dua ettiğimi hatırlıyorum. Annemi koruyabilmek için Allah’tan beni çok zengin etmesi için dua etmiştim” diyor Nicki. 

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir