Ariana Granda Sonunda Aşkını İtiraf Etti!

Yıldızı gün geçtikçe parlayan Ariana Grande magazin basının gündemini en çok meşgul eden ünlüler arasında yer alıyor artık. Grande’den bahsedilmeyen tek bir gün geçmez oldu. Onunla ilgili gündemi en çok meşgul eden konuların başında ise Ariana’nın bir ilişkisi olup olmadığıydı. Kendisinin adı uzun zamandır ünlü rap yıldızı Big Sean ile anılıyordu. 21 yaşındaki Grande ise her fırsatta iddiaları reddediyordu. Kısa zaman önce iddialara “O benim için çok kıymetli. Erkek kardeşim ve büyük babam kadar değerli bir erkek figürü.” şeklinde cevap vererek kafaları karıştırmıştı ünlü star. Geçen hafta ikili, Ariana’nın katıldığı canlı yayın programı, Saturday Night Live’ın kulis arkasında el ele görüldüler ve nihayet birlikteliklerini bile isteye ifşa ettiler.

 
Ariana Grande katıldığı programın kulis arkasında Big Sean ile el ele böyle görüntülendi.
 
 
İşin aslı ikili arasındaki dedikodular Ağustos ayında başlamıştı. “Best Mistake” ve “Problem” adlı parçalar üzerinde birlikte çalışan ve pek çok kez sahne alan ikili zaman geçtikçe yakınlaşmaya başlamışlardı. Aralarındaki ilişkiyi sevgili boyutuna taşımaya karar verdikten sonra da bir süre işleri sağlama alana kadar gözlerden uzak takılmaya karar vermişlerdi. 
 
Ariana Grande ve Big Sean sahnede de büyük bir uyum içindelerdi.
 
 
Big Sean ise erkek tarafı olarak bir kaç gün önce katıldığı bir radyo programında kendisine yöneltilen Ariana ile ilgili sorulara şöyle karşılık verdi; “O çok özel biri. Benim için çok değerli. Onun dahil olduğu her şey çok güzel oluyor. Ariana ile aramızda çok güzel şeyler oluyor. Şu an tek istediğim bunu sonuna kadar yaşamak.”
 
 
Saturday Night Live’ın after partisine katılan ikili yine ele ele görüldü.
 

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir