Walking Dead Yıldızlarının Ünlü Olmadan Önceki Hallerini Görmelisiniz!

 
 
 
John Bernthal (Shane Walsh) Kötü adamı en iyi oynayan karakterlerden biri olan Bernthal kariyerinin başından “Law&Order” serisinden bir kare.
Lauren Cohan (Maggie Greene) gerçek anlamda ilk rol aldığı “Casanova” filminden bir kare…
Danai Gruria ( Michonne) Yıldızı en geç parlayanlardan. İlk önemli rolünü “Law&Order” da almış.
Norman Reedus (Daryl Dixon) figüran olarak pek çok filmde rol aldı.
Melissa McBride (Carol Peletier) Serinin mutasyona uğrayan bir diğer siması. İlk rolünü 1993 yılında bir TV dizisinde almış.
Michael Rooker (Merle Dixon) öldüğü için bayram ettiğimiz bu kötü kalpli adamın kariyerinin başlarındaki bu masum suratlı kareyi gör de inanma:)
Andrew Lincoln (Rick Grimes) İşte esas adamımız. Bu yakışıklı İngiliz kariyerine, 1994 yılında, İngiltere’de yayınlanan bir TV dizisinde başlamış. Ben pek bir değişim göremedim.
David Morrissey (Vali) 18 yaşındayken çekilmiş bu fotoğrafın ona ait olduğuna inanmak zor. Öldü diye sevindiğimiz diğer bir elemanlardan…
Scott Wilson (Hershel Green) Bu güne kadar yaklaşık 50 filmde rol alan Wilson’a aşina olmamak mümkün değil. Ama yine de bu kadar genç haline bakıp kim olduğunu anlamak mümkün değil.
Sarah Wayne Callies ( Lori Grimes) Daha önce pek çok dizide rol alan Callies’in yıldızı Prison Break ile çoktan parlamıştı.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir