Hollywood’da Kimler Korse Giyiyor İnanamayacaksın!

Hollywood sayfalarında gezinirken beni şok eden bir şey gördüm. Herkes korse giyiyor! Şaşırtıcı olan ihtiyacı olmadığını düşündüğüm kişilerin de korse giymeyi tercih etmesi. Birazdan aşağıda göreceklerin seni de etkileyecek eminim. Bu isimler, bir şekilde rüzgara ya da her hangi bir şekilde kazaya maruz kalıp görüntülenenler. Kim bilir Hollywood’da daha kimler kimler korse kullanıyordur:))

Blake Lively korsesiz çıkmayan isimlerin başında geliyor. İşin kötüsü nasıl kullanacağını da bilmiyor. Elbisesinin dantelinin altından görüneceğini hesaba katamamış bile:(
 
İlk korseli fotoğrafıyla karşılaştığımda bir kereye mahsus giydiğini düşündüğüm ancak elinde olsa ayak bileklerine kadar korse geçirecek kadar bağımlı olduğunu fark ettiğim bir Blake Lively karesi daha!
Justin Bieber’sız konu olmaz:)) Korse değil ama frikik veren bir kaç erkek fotoğrafı da olsun istedim, cinsiyet ayrımı yapmayalım değil mi:)
Bir bomba isim daha; Keira Knightley! Kendisi rüzgarda uçucak kadar ince bir bedene sahip olmasına rağmen korse giymeyi tercih etmiş.
Bir erkek frikiği de Kanye West’den gelsin. Düşük bel pantolon modasının son noktası bu:))
Jennifer Garner düzgün fiziğine hayran olduğum ve korse kullanmasına anlam veremediğim diğer bir isim…
Jennifer Lopez’in korse ihtiyacını anlayışla karşılayabilirim. Lakin korse kalçayı basık gösterir. Lopez’in bunu nasıl göze aldığını anlayamadım. Belki de şu kalçayı havada tutan özel kesim korselerden biridir bu.
Korseye hakkını verecek tek isim; Mariah Carey. Fazla söze gerek yok zaten…
Beyonce sen de mi? Demekten başka bir şey geçmiyor aklımdan!

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir