Renne Zellweger’den Şaşırtan Görünümüne Dair İlk Açıklama!

Önceki gün düzenlenen Elle magazin dergisinin gecesine katılan Renee Zellweger görenleri hayrete düşürdü. Kendisini tanıyan tanımayan seven sevmeyen herkes ama herkes gecenin ardından onu konuştu.

Hollywood sinemasının sevilen ve aranılan simalarından olan Zellweger’deki değişim görenleri hayrete düşürdüğü gibi üzülmesine de sebep oldu. Ben de onun son haline üzülenlerdenim . “Bridget Jones’in Günlüğü” serisinin bebek yüzlü yıldızıydı o. Rolü için bedenini düşünmeden hatırı sayılır miktarda kilo alan, kısa süre içinde bir başka film projesi için hızla eski kilosuna dönen, mesleğine aşık bir yıldızdı o.
Bridget Jones’a rolünün hakkını böyle vermişti. Tam bir after&before çalışması!
Evet pek çoğumuz onu bir tombul bir sülün gibi görmeye alışmıştık belki ama zaman da durmuyor ki o dursun öyle değil mi? Üstelik maalesef zaman bazıları için çok da acımasız olabiliyormuş, onu da gördük. Renee Zellweger’de onlardan biriymiş anladık.
45 yaşındaki yıldız, hakkında bir anda çığ gibi büyüyen yorumlardan haliyle haberdar olmuş.
Renee Zellweger geceye uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Doyle Bramhall ile katıldı.
Renee Zellweger bugün öğle saatlerinde de açıklama yapmış olan bitene istinaden. “Ben halimden çok memnunum. Egzersizlerimi yapıyorum ve sağlıklı besleniyorum. Arkadaşlarım, sevgilim ve ailem yanımda. Ama zaman akıyor. 45 yaşındayım. Dış görünüşümle barışığım. Ancak sizler benim kırklı yaşlarımı hiç görmediniz ki. En son 2010 yılında “My Own Love Song” da rol aldım. Ondan sonra hiç bir projem olmadı olamadı. Ve şimdi siz beni görünce şaşırıyorsunuz. Zaman akıp geçiyor. Onlara haksızlık edemem, şaşırmakta haklılar.” Zellweger büyük bir olgunlukla hakkında yapılan yorumları işte böyle değerlendirmiş.
Bu da muhtemelen sizin, benim, hepimizin aklımızdaki o bir yerde öylece duran, zamana yenik düşmeyeceğini düşündüğümüz Renee Zellweger olsa gerek…

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir