Usher “Justin Bieber’ı İtici Bulduğum Zamanlar Oluyor.”

Usher Billboard müzik dergisi için verdiği röportajda Justin Bieber ile ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu… 

Usher

 

36 yaşındaki şarkıcıya Justin’in pek çok kişi tarafından zaman zaman itici bulunan tavırları hakkında ne düşündüğü sorulduğunda “Onlara hak verebiliyorum. Gerçekten bazen abartılı tavırları olabiliyor. Ancak onun hakkında kötü bir şey söylememi beklemeyin benden.” diyor. Bilenler bilir, bilmeyenler için tekrar edelim; Justin Bieber henüz 13 yaşındayken YouTube videoları elinde desteklenmeyi beklerken, Usher ona kucak açmış, maddi manevi destekte bulunup ilk stüdyo kaydını yapmıştı.

Usher ve portakalda vitaminken Justin Bieber:)

Yani Justin’e camiada ağabeylik yaptı diyebiliriz. Bu anlamda ağabey olarak Justin hakkında eleştiri yapması ya da ileri geri konuşması tolere edilebilir bir durum bence. Zaten o da aynı şeyi düşüyor olacak ki sözlerine şöyle devam ediyor; “Bizim ilişkimiz düşünüldüğünden daha derin. O benim için çok önemli. Özünde nasıl bir adam olduğunu çok iyi biliyorum ve bazen benim için bile çok zor olsa da onu desteklemekten vazgeçmiyorum.” diyor. Usher Justin’in Selena Gomez’le olan istikrarsız ilişkisi sorulduğunda ise üstü kapalı şöyle cevap veriyor; “Yaptığı işe  söyleyecek sözüm yok ama onun bazı seçimlerinde yeterince düşünmeden karar verdiğini düşünüyorum. Sanki sahip olduğu potansiyeli yeterince kullanmıyor. Yine de kararlarına saygı duyuyorum. Onu bu haliyle de sevgiyle kucaklıyor ve öpüyorum.”

Her zaman her yerde tam destek

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir