Ashton Kutcher “Babalığı Demi Moor’un Kızlarından Öğrendim.”

Ashton Kutcher ve Mila Kunis’in 1 Ekim tarihinde Wyatt adını verdikleri bir kız bebekleri dünyaya gelmişti. Bebeğin kime benzediği ve çiftin ne alemde olduğu paparazzilerin uzun süre merak konusu olmuştu. Öyle ki Kutcher’ların evi gece gündüz paparazzi markajındaydı. Sonunda Ashton Kutcher Amerika’nın ünlü şov programı Conan O’Brien’a konuk oldu ve merak edilen tüm soruları bir bir cevapladı ve ilginç açıklamalarda bulundu…

Ashton Kutcher

“Çocuk sahibi olmanın nasıl bir şey olduğunu Demi Moor’un kızları sayesinde tecrübe ettim. Onlar sayesinde şimdi babalık konusunda bocalamıyorum.” diyen Kutcher’ın yaptığı bir diğer ilgi çekici açıklama ise bebeklerine sadece eşi Mila ile birlikte yalnız baktıkları konusuydu. “Ne gece ne de gündüz eve gelen ve bizimle kalan bir bakıcımız yok. Şu an evde sadece Mila ve ben varız. Kızımıza kendimiz bakıyoruz. Bundan büyük keyif alıyoruz. İlk bir kaç hafta evden dışarı adım bile atmadan ona alışmaya onu keşfetmeye çalıştım. Şimdi ağladığında onu susturabiliyorum ve bunu başarabildiğim için de kendimle gurur duyuyorum.” diyor Kutcher.

Wyatt bebek

Wyatt bebek dünyaya geldikten sonra hastaneden eve döner dönmez anne ve babasını aramış Kutcher, “Annem ve babamı aradım ve onlardan özür diledim. Onların beni ne kadar çok sevdiklerini bu zamana kadar anlayamamış olduğum için kendimi suçlu hissettim.”

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir