Walk of Fame’in Bir Yıldızı Daha Oldu!

Çektiği onca romantik komedi filminden sonra ilk olarak The Wolf of Wall Street’deki rolü ile dikkatleri üzerine çekmişti Matthew McConaughey. Sonrasında aynı dönemlerde rol aldığı Dallas Buyers Club ile oyunculuğunu iyiden iyiye ortaya koyan MacConaughey, şu sıralar vizyonda olan Interstellar’da oyunculuğunu başka bir boyuta taşıdı. Oyunculuk kariyerindeki giderek artan ivmenin farkında olan Hollywood, kendisine Walk of Fame’de yani Şöhretler Kaldırımında bir yıldız bahşederek ünlü aktörün başarısını taçlandırdı. 17 Kasım’da gerçekleşen tören, zaman zaman duygu dolu anlara sahne oldu.

Matthew McConaughey ve ailesi

Törene eşi Camila Alves ve üç çocuğuyla katılan McConaughey’i Interstellar filminde birlikte rol aldığı arkadaşı Anne Hathaway’de yalnız bırakmadı…

Matthew McConaughey ve Interstellar’daki rol arkadaşı Anne Hathaway

“Biz Teksas’lıyız. Evimiz orada. Ama işim, ve oyunculuk sektörü burada, Los Angeles’da. Ben her sabah güne her gün düzenli olarak işe giden biri gibi başlıyorum. Pazartesi sabahları uyanıyorum ve tüm haftayı çalışarak geçiriyorum. Bu sektör bana çok şey kattı. Bana bir fırsat verdi. Hayallerimi gerçekleştirmem için bana bir şans verdi. Bunun gerçekleşebileceğini tahmin bile edemezdim. Hala kat etmem gereken uzun bir yol olduğunu düşünüyorum.” sözleriyle dokunaklı bir konuşma yapan Matthew McConaughey, orada bulunan herkese duygu dolu anlar yaşattı.

Matthew McConaughey ve ailesi

Walk of Fame Matthew McConaughey

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey ailesi ve Anne Hathaway Walk of Fame’de

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir