Gözde Çift Charlize Theron&Sean Penn

Sean Penn ve Charlize Theron bir süredir birlikteler. Avustralya’da gözlerden ve magazindan uzak aşk yaşayan ikili bir kaç gün önce Los Angeles Santa Monica’da birlikte öğlen yemeği yerken görüntülendiler.

Charlize Theron’un 2012 yılında evlat edindiği oğlu Jackson’la vakit geçirmekten büyük keyif alan Sean Penn, ayn zamanda Theron’un oğluna manevi babalık da yapıyor…

Charlize Theron&Sean Penn&Jackson
Charlize Theron&Sean Penn&Jackson

Bu arada Sean Penn’in 23 yaşındaki kızı Dylan Penn’den bile onay alan bu birlikteliğin resmiyete bağlanması an meselesi olabilir. Zira Dylan Penn annesinden sonra babası Sean Penn’in hiç bir beraberliğini onaylamadığı gibi var olan ilişkilerine de köstek olmuştu.

Charlize Theron&Sean Penn

“O harika bir kadın. Babam ve Charlize bir süredir Avustralya’da birlikte çalışıyorlar. İkisini de çok sık görme imkanım olmuyor. Yine de bir araya geldiğimizde her şey yolunda gidiyor. Birlikte iyi bir ikili oldular. Babamı daha önce hiç bu kadar mutlu görmemiştim. Onları mutlu görünce ben de mutlu oluyorum.” diyen Dylan Penn, Charlize Theron’un annesinden sonra babasını dize getirebilen tek kadın olduğunu söylüyor.

Sean Penn ve kızı Dylan Penn

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir