Robert Pattinson’un Aşkı FKA Twigs’den İtiraflar!

Robert Pattinson’un bir süredir birlikte olduğu ve yanından bir an olsun ayırmadığı İngiliz şarkıcı söz yazarı sevgilisi Tahliah Barnett, nam ı diğer FKA twigs, erkek arkadaşı hakkında ilk kez konuştu…

The Observer’a konuşan Barnett, Pattinson’la birlikte olmanın paparazzilerle de birlikte olmak anlamına geldiğini söylüyor. Gerçekten de attıkları her adım kameralara kaydediliyor, birlikte çıktıkları basit bir alışverişte yüzlerine sayısız flaşlar patlıyor. Basının olağanüstü ilgisine karşın durağan bir tavır takınan Barnett, hiç istifini bozmuyor gibi görünüyordu. Oysa durum öyle değilmiş.

Tahliah Barnett, Robert Pattinson’la birlikte olmaya başladıktan sonra insan içine çıktıkları ilk günlerde yoğun ilgiden çok bunalmış. Kendisi bir müzisyen olmasına rağmen, hatırı sayılır derecede tanınan bir sima olmasına rağmen, bu ilişkiden kaynaklı aşırı ilgi başlarda onu fazlasıyla zorlamış.,,

“Hayatımın paparazzilerle olan kısmına müdahale edemiyorum. Çünkü bu aşık olduğum adamın bir parçası. Eğer bu ilişkiyi yaşayacaksam olan bitene ses çıkartamam. Çünkü o zaman bu ben olmam, ki onu peşinde paparazziler gezdiği için asla suçlayamam. Zaten bu korkunç olurdu.” diyor, göz önünde olmaktan başlarda son derece rahatsız olan Barnett  ve sözlerine şöyle devam ediyor; “Oturup arkama yaslandım ve uzun uzun düşündüm. Kendimle konuşmaya başladım sonra. Bu korkunç bir şeydi, cidden çok korkunçtu. Gazeteciler her fırsatta bana “Neden rahatsız görünüyorsun?” diye soruyor. Evet, rahatsız görünüyordum çünkü gerçekten rahat değildim. Ama sonra düşündüm ve kendime sordum; hayatımdaki bu insan tüm bunlara değer mi? Önemli olan onunla birlikteyken hissettiklerim ve mutluluğumdu. Bunun cevabı ise yüz de yüz evet!”

Robert Pattinson&Tahliah Barnett

FKA twigs, verdiği röportajda yaşadığı çelişki dolu anları, günleri tüm açıklığıyla işte böyle anlatmış. Paparazzilerden yakınırken sevgilisi Pattinson’a olan aşkını ve bağlılığını da bir nevi tüm dünyaya ilk kez itiraf etmiş olmuş.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir