Taylor Swift Kiminle Birlikte?

Bir süredir haklarında birlikteler dedikoduları çıkan Taylor Swift ve Matt Healy, resmi olarak birlikte olduklarını açıkladılar…

Haber kaynaklarının verdiği bilgiye göre henüz çok yeni olan bu ilişkinin en büyük mimarının İngiliz indie grubu “The 1975″in solisti Matt Healy.

Healy’nin, Swift’e ulaşmak için uzun süre telefon numarası peşinde koştuğu ve sonrasında da ikili arasında uzun bir mesaj trafiğinin olduğu yine gelen haberler arasında… Swift’in Healy’nin bir konserine gittiği ve ardında işlerin yolunda gittiği için bu birlikteliğe adım atıldığı bu aşkın kısa bir özeti olarak kayıtlara geçti…

25 yaşındaki İngiliz şarkıcı Matt Healy’nin bir süre önce verdiği bir röportajda, “Taylor Swift’le tanıştım. Telefonlarımızı verdik birbirimize. O çok özel biri, Onunla birlikte olmayı çok isterim. Bu konuda ne yapacağımı ise hiç bilmiyorum. Neler olacak bakalım?” şeklinde konuştuğu ortaya çıktı.

Matt Healy&Taylor Swift

Erkek arkadaşlarıyla yaşadıklarını şarkılarına tüm çıplaklığıyla döken Swift, bir süredir yalnızdı. Bu aşk ona iyi gelmiş olacak ki karşılıklı jestleşmeler çoktan başlamış. Zira geçen hafta sevgilisinin solisti olduğu “The 1975″ in tişörtüyle sokaklarda arz ı endam eden Swift’e karşı boş durmayan Healy de konserinde Swift’in son albümü “1989” un tişörtünü giyerek ona karşılık verdi.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir