Jennifer Aniston Neden Soyundu?

2015 Şubat sayısı için “Allure” dergisine saç dizaynırı ve aynı zamanda da yakın arkadaşı olan Chris McMillan ile topless poz veren Jennifer Aniston, kendisine yöneltilen soruları da tüm samimiyetiyle cevapladı…

Yakında vizyona girecek olan “Cake” filmi için çok heyecanlanan ve filminin promosyon çalışmalarını aralıksız sürdüren 45 yaşındaki ünlü oyuncunun bu çok konuşulacak pozu vermesinde, yıllardır formunu kaybetmeyen saçlarının mimarlarından kuaförünün de hakkını vermekti amaç. İşte Aniston’un iddialı fotoğrafları ve röportajından kesitler…

“Hemcinslerime yarıştırılmaktan kıyaslanmaktan hoşlanmıyorum. Kimse kimseden daha üstün olamaz. Bana çocuk sahibi olmadığım için annelik hakkında hiçbir fikrimin olamayacağını söylüyorlar. Bu duyguyu yaşamam için bir çocuğum olması gerekmiyor ki. Bu duyguyu arkadaşlarım ve köpekler için de hissedebiliyorum.”

Nişanlısı Justin Theroux’la gurur duyduğunu söyleyen Aniston sözlerine şöyle devam ediyor: “Birlikte çok eğleniyoruz. Kontrolü bir başkasına verebilmeyi öğrenmek ve birini gerçek anlamda önemsemek çok güzel bir duyguymuş.”

“Saçlarla ilgili verebileceğim en basit tüyo; gece nemli saçı kıvırıp uyumak. Böylece sabah doğal bir dalgaya kavuşmuş oluyorsunuz.”

“Cilt için göz altı kremi kullanmaya erken yaşta başlamak gerekiyor. 20’li yaşlarda… İşin aslı ben 18 yaşındayken başlamıştım bile!”

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir