Kristen Stewart Kız Arkadaşıyla Sevgili Mi?

Hollywood camiasında bir süredir fısıltı şeklinde süregelen bir dedikodu var ki sonu gelecek gibi değil. Hatta sonu gelmeyip son zamanlarda yüksek sesle de konuşulur hale geldi. Ben de bir süredir bu haberleri takipteydim. İşin aslını astarını öğrenmeden birşey yazmak istemedim. Ancak bu şaibe bir süre daha devam edeceğe benzediği için artık fikirlerimi ve bu haberi paylaşmaya karar verdim.

Robert Pattinson&Kristen Stewart

Efendim hikayenin baş kahramanı Kristen Stewart ve onun aşk hayatı. Daha doğrusu tercihi. Twilight’ın iki baş rol oyuncusu Robert Pattinson ve Kristen Stewart uzun yıllar süren dillere destan romantik bir aşk yaşamışlar ve iki yıl önce de yollarını ayırmışlardı. Robert Pattinson, bu yıla kadar kimselerle ilişkiye girmeyip sonunda FKA Twigs’le aşk yaşamaya başladı. İlişkileri ortaya çıktıktan sonra paparazzilerin ilgi odağı haline gelen çiftin hemen hemen her gün boy boy fotoğrafları yer alır oldu basında. Buna istinaden Kristen Stewart cephesinde bir gelişme olmadı. Adı kimselerle anılmadı. Onun için sadece kız arkadaşları ve yaptığı uzun yürüyüşler vardı. Buraya kadar her şey tamam.

Zamanla durumda bir tuhaflık belirmeye başladı. Stewart önce saçlarını kestirdi. Sonra giyim tarzını değiştirdi. Daha maskülen bir tarza doğru yöneldi. Erkek iç çamaşırları giydiği fotoğraflar basına yansıdı.

Kristen Stewart
Kristen Stewart

Stewart, yakın arkadaşı ve asistanı Alicia Cargile ile o kadar çok bir araya gelir oldu ki yavaş yavaş dikkatleri üzerine çekti ve sonunda herkes, ben dahil, Kristen ve Alicia arasında duygusal bir yakınlık olabileceğini düşünmeye başladık.

Kristen Stewart&Alicia Cargile
Kristen Stewart&Alicia Cargile
Kristen Stewart&Alicia Cargile

Tam da bu nokta da Stewart’ın adı bir anda Nicholas Hoult ile anılmaya başladı. Ne tuhaftır ki ikili bir kare fotoğrafta bile yer almadı, bir kere bile yan yana görülmedi. Bu haberin dalgası kısa sürdü ve gözler yine Stewart  Cargile ikilisine çevrildi.

Şu gün halen işin aslının ne olduğu belli değil ama tüm belirtiler Stewart ve Cargile’nin arasında duygusal bir bağ olduğu yönünde. Yine de kesin bir şey söylemek çok zor.

Kristen Stewart&Alicia Cargile
Kristen Stewart&Alicia Cargile

Stewart’ın cinsel tercih değiştirmiş olma ihtimali üzerine de ardı arkası kesilmeyen teoriler var. Pattinson’a olan umutsuz aşkından mı? Hep maskelenmiş bir durum mu? Pattinson aşkı hiç yaşanmadı da Twilight yapımcılarının balon bir hikayesi miydi? Ya da tüm bunların hepsini boşa konuşuyoruz da aslında Stewart gerçekten ama gerçekten yalnız mı? (Bu noktada bir de ekleme yapmak isterim. Burada konumuz cinsel tercihler değil, göz önünde olan bir ünlü şahsın aşk hayatıdır. Karşı cins ya da hemcins olması fark etmez. Herkes tercihinde özgürdür;))

Bu arada Pattinson FKA Twigs aşkında da yeni gelişmeler var…

FKA Twigs’den ciddi anlamda nefret eden bir kesim var ki bunlar; Twigs’in şiddetle Pattinson’un ününü, adını kullandığını ve ondan faydalandığını düşünüyorlar. Kaprisleriyle Pattinson’u fena halde enselediğini ve Kristen Stewart’ı ciddi anlamda takıntı haline getirdiğini söylüyorlar. Açıkçası bunun doğruluk payı olabilir diye düşünüyorum, zira Pattinson adının artık Stewart ile hiç bir şekilde anılmasına müsaade etmiyormuş. Twilight kelimesiyle bile aynı cümle içinde yer almak istemiyormuş. Öyle ki yıllarca emek verdiği filmle ilgili hiç bir etkinlikte yer almak istemediğini kesin bir dille beyan etmiş. Bu aşkta fazla tutku var ve fazla tutku iyi değildir. Bakalım Pattinson’un isyan bayrakları ne zaman çekilecek.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir