Ian Somerhalder Nikki Reed Aşkı Evliliğe Doğru

“Vampire Diaries” oyuncusu Ian Somerhalder ve sevgilisi Nikki Reed Noel tatilini bir arada geçiriyor… SunValley’e Reed’in kardeşi Nathan Reed’le giden ikili karlı tatillerinden en eğlenceli anlarını Instagram hesaplarından paylaşmayı ihmal etmediler…

Nikki ve Nathan Reed&Ian Somerhalder

Reed ve Somerhalder ilişkisinin gittikçe ciddileştiği, evlilik konuşulmaya başlandığı da gelen diğer haberler arasında. Reed’in yakışıklı oyuncunun annesi, Edna ile sık sık zaman geçirdiği ve birbirleriyle çok iyi anlaştıkları bu evliliğin gerçekleşecek olma ihtimalini kuvvetlendiriyor. 

Nikki Reed&Ian Somerhalder

İlk olarak 2014 Ağustos’unda birlikte görülen ikili başlarda ciddi anlamda tepki çekmişti. Zira Somerhalder’ın “Vampire Diaries”deki rol arkadaşı ve eski kız arkadaşı Nina Dobrev ve Nikki Reed çok yakın arkadaşlardı. Nina Dobrev’le de uzun yıllar birlikte olan ve evlenecekleri düşünülürken ani bir kararla ilişkilerine son veren ikili, dizinin hayranlarını da hayal kırıklığına uğratmışlardı. Nina Dobrev ve “Vampire Diaries” hayranları arkadaşına ihanet ettiği gerekçesiyle sosyal medyada Reed’i her fırsatta yerden yere vuruyorlar, Ian Somerhalder’ı da ağır bir dille eleştiriyorlardı. 

Nikki Reed&Nina Dobrev

Sonunda Ian Somerhalder, Nikki Reed’le ilgili olarak başlatılan bu karalama kampanyasına isyan etmiş ve herkesi Reed’in Instagram hesabını incelemeye davet etmişti. Özetle “Onun ne kadar iyi bir insan olduğunu anlamak için sadece bu hesaba bir kere göz atın. Beni sevdiğinizi biliyorum. Ve benim mutlu olmamı istediğinizi de. Ben böyle mutluyum. Hakkında hiçbir fikriniz olmayan hiç tanımadığınız biri hakkında nasıl bu kadar kötü şeyler yazabiliyorsunuz? Lütfen negatif fikirlerinizi dünyaya saçmaya bir son verin.” şeklinde ayar çeken Somerhalder, Nikki Reed’le olan aşkını sonunda kabul ettirmeyi başardı. 

İşte Ian Somerhalder’ın kız arkadaşı Reed’le ilgili yazdığı yorumun tamamı.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir