Dubai’de Rüya Ekiple Yeni Yıl!

Hollywood camiasında yeni yılı sıcak iklimlerde kutlamak bu yıl çok moda. Meksika adaları ve Barbados’dan sonra yılın en popüler mekanı Birleşik Arap Emirlikleri. Özellikle Dubai’nin popülaritesi epey artacak gibi. Zira bu Pazar günü Emirates Hava Yolları öyle bir uçuş gerçekleştirdi ki uçağın içindeki isimler Dubai’yi uzun yıllar kalkındırabilirler. 

Kendall Jenner&Gigi Hadid

Selena Gomez, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Cody Simpson, Shay Mitchell desem ne demek istediğimi anlarsınız sanırım:) 

Shay Mitchell&Gigi Hadid&Kendall Jenner&Selena Gomez

Selena Gomez ve Emirates kabin ekibi:)

Kızlar arasında planlanan bu yeni yıl tatiline son anda Cody Simpson da dahil olmuş “Kız arkadaşımdan uzakta yeni yıla girmek istemedim.” şeklinde LA hava alanındaki gazetecilere açıklama yapan Simpson ve kızlar şu an Dubai’nin sıcak kumlarında güneşin tadını çıkartıyorlar.

Bu arada Simpson’a Kendall Jenner ve Justin Bieber arasındaki uzayıp giden “Birlikteler, değiller” haberleri ile ilgili de bir soru sorulmuş. 

Gigi Hadid&Cody Simpson

Simpson, her ikisini de 14 yaşından beri tanıdığını, Bieber ve Jenner’ın çok yakın arkadaş olduklarını ve bu tür haberlerin neden çıktığına bir anlam veremediğini söylemiş. İşin aslı bu aşk dedikodularının birazcık bile gerçeklik payı olsaydı Selena Gomez bu tatilde Kendall Jenner’la birlikte yer almazdı diye düşünüyorum ben de. 

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir