Gwyneth Paltrow Chris Martin Hakkında İlk Kez Konuştu!

Marie Claire Şubat 2015 sayısına kapak olan Gwyneth Paltrow, dergiye verdiği röportajda ayrıldığı eşi Chris Martin’le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu… 42 yaşındaki ünlü oyuncu kendisine boşanmanın ne hissettirdiği sorulduğunda, “Duvara toslamak” gibi bir şey cevabını verdi. “Fazla dramatize edilecek bir durum yok. Hayatımı inşa ederken, çevremdeki insanları memnun etmek için çabaladım. Sonra bir gün geldi ve ihtiyaçlara daha fazla karşılık veremeyeceğimi hissettim. Kendi değerlerimi ön planda tutmaya karar verdim ve bir baktım ki duvara toslamışım.”

Gwyneth Paltrow&Marie Claire Şubat 2015

Chris Martin’le birlikte geçirdikleri onca zamandan sonra araya mesafe koyamadıklarını söyleyen Paltrow, “Ayrılık sonrası çok özenli davrandık. Onunla gerçekte ne kadar yakın olduğumuzu anladık ve bu bir bakıma çok güzel. Şu anki koşullarda sahip olduğumuz ilişki durumundan memnunum.”

Gwyneth Paltrow&Chris Martin

Gwyneth Paltrow röportajında çocuk yetiştirme konusuna da değinmiş ve kariyer sahibi insanların ebeveyin olmasının kolay olmadığını söylemiş. “Biz çalışan kesim anneleri olarak çocuklarımız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Buna rağmen yine de başka anneler tarafından yargılanıyoruz. Seçimlerimiz yüzünden eleştirilere maruz kalıyoruz. Çok demorolize edici birşey bu. İnsanları mutsuz ediyor. Herkesin şartları farklı. Buna rağmen her kültürde bu tip tartışmalar oluyor maalesef.”

Gwyneth Paltrow ve çocukları

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir