Calvin Klein’in Yeni Yüzü; Justin Bieber!

Justin Bieber

Calvin Klein’in yeni yüzü olan Justin Bieber ve kasları günlerdir konuşuluyor. Ondaki bu büyük değişim görenleri oldukça şaşırttı…

Justin Bieber

Evet belki son zamanlarda Bieber kendi kişisel Instagram hesabında yaptığı egzersizlerden minik kesitler paylaşıyordu ve sıkı bir vücuda sahip olduğunu gözler önüne seriyordu ama bu kadarı cidden beklenmiyordu kendisinden.

Justin Bieber&Lara Stone

Mert Alaş’ın objektifine poz veren Justin Bieber’a ünlü model Lara Stone eşlik etti. Calvin Klein’in modeli olmaktan son derece memnun olan Biber, “Calvin Klein oldukça ikonik bir marka. Onun yüzü olmak çok heyecan verici Bu markanın sıkı bir fanı olarak yıllardır iç çamaşırlarını, jean’lerini giyiyordum. Böylesi sevdiğim bir markayla çalışmak benim için rüya gibi bir şey. Yeni yıla böyle bir kampanyanın parçası olarak girdim. Bu benim için hem kişisel hem profesyonel anlamda çok güzel bir fırsat oldu.” şeklinde konuşarak düşüncelerini ifade etmiş.

Justin Bieber&Lara Stone

Justin Bieber&Lara Stone

Justin Bieber’ın jean ve iç çamaşırı serisi için hazırladığı lansman video’larını görmek için tıklayın! Bunu da tıklayın:) Bence kaçırmayın:)

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir