Ian Somerhalder ve Nikki Reed Nişanlandılar!

Ian Somerhalder ve Nikki Reed nişanlandıklarını resmi olarak duyurdular! 36 yaşındaki Vampir Diaries yıldızı Somerhalder ve 26 yaşındaki Twilight yıldızlarından Nikki Reed, altı ay süren sıkı bir aşk serüveninin ardından evliliğe ilk adımı atmış oldular. Somerhalder’ın eski kız arkadaşı Nina Dobrev’in en yakın arkadaşı olan Reed, bu beraberlik sonrasında arkadaşıyla bozuşmuş ve Nina Dobrev fanlarıyla uzun süre boğuşmak zorunda kalmıştı ta ki sevgilisi Somerhalder söz konusu fanları büyük bir ayar verene kadar. (Kaçıranlar bu haberi şuradan okuyabilirler.) Bu eski yazımdan da anlaşılacağı üzere daha önce pek çok tahminimde yanılmadığım gibi yine nokta atışı yapmış bulunmaktayım:)

Bu arada çift aslında çok daha önce nişanlanacaktı ancak Reed’in eşi Paul McDonald’dan resmi olarak boşanmasını bekliyorlardı. Boşanma Ocak ayının ilk haftasında gerçekleşti ve böylece çift de ilişkilerine resmiyet kazandırabildiler.

Reed ve Somerhalder’a yakın kaynaklar; “İkilinin nişanın ardından çok mutlu olduklarını, evlilik için hazırlıklara başladıklarını ve ailelerin de bu ilişkiden yana çok mutlu olduklarını ve birbirleriyle mükemmel bir şekilde kaynaştıklarını” söylüyorlarmış!

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir