Rihanna ve Leonardo Di Caprio Arasında Neler Oluyor?

Geçtiğimiz günlerde Playboy’un özel partisinde bir arada eğlenen Rihanna ve Leonardo Di Caprio hakkında “Birlikteler” dedikoduları çıkmıştı. Bu çok özel, görüntü dahi alınamayan partideki konukların ikili hakkında bu şekilde düşünmelerinin sebebi gece boyunca birbirlerinden bir an olsun ayrılmadan vakit geçirmeleri ve biraz da arkadaşça flörtleşmeleriydi. Açıkçası bu kadarlık bir şeyin haber değeri olacak kadar ileri boyutta olduğunu düşünmediğim için konuya yönelik bir şey yazmayı doğru bulmamıştım. Zira en büyük dedikodu siteleri bile bu flörtleşmeden öteye bir tek satır yazmamışlardı ya da tek bir kare fotoğraf paylaşmamışlardı. 

Ancak ne zaman ki söz konusu ikilinin yeniden bir partide bir araya geldiklerini öğrendim, o zaman benim için bir haber değeri olmaya başladı. Zira haklarında son iki gündür çıkan onca habere rağmen hala bir araya gelmeyi göze alıyorlarsa bu dedikoduların bir gerçeklik payı olabileceğini düşünüyorum. 

Rihanna

Rihanna ve Di Caprio önceki gece ünlü rock yıldızı Caleb Followill’in Sunset Marquis Otel’deki yaş günü partisinde hazır bulundular. 

Rihanna

Di Caprio partiye yakın arkadaşlarıyla katılırken Rihanna tek başına giriş yaptı. 

Leonardo Di Caprio
Leonardo Di Caprio

O gece içeride neler olup bittiğine dair henüz bir haber yok. Ancak bu kadarlık bir gelişme dahi bu ikilinin arasında bir ilişki başlayabileceğinin habercisi olabilir diyorum ben. 

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir