2015 Bahar Trendleri

Peş peşe gerçekleşen moda haftalarının ardından 2015 baharında nelerin trend olacağına dair bir fikir sahibi olmak mümkün. Şimdi ana başlıklar altında örnek kombinlerle size mini bir defile sunacağım. Böylece kafanız karışmadan son trendleri yakalayıp, kendi tarzınıza uyarlayabileceğiniz seçimleri kolayca tasarlayarak bu parçaları mağazalara gittiğinizde elinizle koymuş gibi bulacak ve üzerinize geçirebileceksiniz.
Damalı Desenler
Çeşitli boyutlarda kullanılan dama desenleri geleneksel bir stil olsa da bu bahar çok popüler olacak. Bildiğimiz piknik örtülerinde kullanılan tarzda kareler en tercih edileni. Renkte ise sınır yok.
70’lere Dönüş
Zaman zaman geçmişe dönülen trendlerin bu bahar ki adresi 70’ler olacak.
Sıra Dışı Hayvan Baskıları
Gündüz ve gece kıyafetlerinde bol bol hayvan baskılarına rastlayacağız. Göze batmayan ve çok şık duran bu desenlerde renk ve desende sınır yok.
Sportif ve Minimal
Spor ama sade çizgiler çok tercih edilecek. Minik detaylarda gizlenen espriler göz dolduracak.
Renkli Güderiler
Özellikle de pastel tonlarındaki güderi elbiseler, etekler, ceketler, pantolonlar çok popüler olacak.
Omuzlar Fora
Bu bahar omuzları özgür bırakma zamanı. Gece gündüz, bol bol omuz dekoltesi göreceğiz.
Önlük Etekler
Bu bahar etek çok tercih edilecek. Bunun yanında önlükle kombine edilen etekler göze çarpacak. Sadece etek mi, pantolon ve elbiseler de önlüklenecek.
,
İddialı Şeritler
Büyük düşünmekten korkmayın. Vitrinde gördüğünüz o en büyük şeritli desendeki eteği, pantolonu vs. almaktan çekinmeyin. Yine de sade bir tarzı olanlar için seçenekler yok değil.
Safari Çılgınlığı
Hemen hemen her sezon adından söz ettiren safari tarzı bu bahar her zamankinden daha çok göze çarpacak.
Yakalar Şaha Kalkıyor
Dik yaka her zaman kışın tercih edilecek değil ya. Baharda da yakaları yukarı kaldırabilirsiniz. Hem de gece gündüz demeden.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir