Justin Bieber Hakkında Bilmediğiniz Çok Şey Var!

Justin Bieber’ın Instagram hesabında paylaştığı karelerin arasında zaman zaman gym selfie’leri görüp sıradan bir antrenman yaptığını düşünenlerdendiniz siz de muhtemelen. Ancak bir gün aniden ring’de Bieber’ın antrenörü ile çalıştığı bir video düştü YouTube kanallarına. Şaşılacak derecede sıkı bir çalışma yapıyordu Bieber. Ardından işin aslı belli oldu, Bieber, Calvin Klein’in yüzü oldu ve tişörtsüz, kaslı vücudunu ön plana çıkartan fotoğrafları gözler önüne serildi. İşte tam da o zaman, Justin Bieber gerçekten de bu işin hakkını vermiş diye düşündüm.

Bunu düşünen bir tek ben değildim elbet. Bieber geliştirdiği vücuduyla işin duayeni Men’s Health dergisinin de dikkatini çekti ve kendisini Nisan 2015 sayısına kapak yaptı. Sadece kapak yapmakla kalmadı derginin büyük oranda sayfalarında Bieber röportajına ve bu mucize yaratan antrenörün işin sırları hakkında tüyolar verdiği satırlara yer verdi.

Bieber’ın çalışma sistemini merak edenler ve verilen örnek antrenman bilgilerine göz atmak isteyenler Men’s Health sitesini ziyaret edebilirler… Bizim asıl meselemiz ise Bieber’ın ağzından dökülen daha önce hiç bir yerde söz etmediği inciler. Bakın bakalım Justin Bieber kendisi hakkında neler neler anlatmış…

“İçimde büyümeyen bir çocuk var. Çok saf ve temiz. O yönümü çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum.”

“Toplumun gözünde büyüdüğüm düşünülebilir ama ben daha büyümedim. Daha yapacak çok şey var. Maalesef bu anlamda pek çok şey kaçırdığımı düşünüyorum.”

“Tam bir ilişki adamıyım. Kafalarımızın iyi uyuştuğu birine her zaman ihtiyacım var çünkü bu duyguyu çok seviyorum.”

Justin Beieber Hakkında Hiç Bilmediğiniz Çok Şey Var!

Bir Rubik Küpünü bir dakikadan daha kısa zamanda çözebiliyor.

Duşta Alanis Morissette şarkıları söylemeye bayılıyor. Özellikle de “Ironic” favorileri arasında.

Bazen Batman olmak istiyor. Kimsenin tanımadığı bir Bruce Wayne kimliğine bürünmek istiyor. Ya da bir tür kostüm giyip görünmez olmayı arzu ediyor.

Erkek aktörlerden Ben Affleck’i cool ve yakışıklı buluyor.

Kızlarda en beğendiği kıyafet; kısacık jean şortlar. Tayt da ilgisini çekiyor.

Kendisini özellikle son dönem pop starlarla karşılaştırdığında çok farklı olduğunu düşünüyor. Bunu üstünlük anlamında söylemiyor. Michael Jackson’un “Thriller” videosundaki gibi bambaşka bir kimlikte olmak anlamında söylüyor.

Paparazziler tarafından fark edilir hale geldiği zamandan, yani 11 yaşından beri, kendisinden nefret eden kesimle mücadele etmek zorunda olduğunu söylüyor. Bazen içindeki öfkelenen canavarı durdurmak için çok mücadele ettiğini, neyse ki bu konuda küçüklüğünden beri çok başarılı olduğunu söylüyor.

Bir yıl kadar önce trambolin egzersizleri yaptığı sırada boynununüzerine ters bir şekilde düşmüş ve o günden bu güne boynu konusunda şikayetleri sürüyor.

Evine baskın yapıldığında deliye dönmüş. “Bunun sebebi uyuşturucu ya da daha beter bir şey değildi. sadece birinin evine yumurta atmıştım. Daha önce birinin evine yumurta atıldı diye hiç baskın yapılmamış. Bu da benim başıma gelmiş oldu. Eve baskın yapılması gerçekten berbat bir şey.”

Havada üç takla atabiliyor.

Dövmelerine bir yenisini daha ekmelemeye hazırlanıyor. Göğsüne “LL” yazdırmayı planlıyor. “LOW”, “LIFT” anlamına gelen bu “L”ler; “Aşağıdaysan, yükselirsin” anlamına geliyor.

Justin Bieber’ın Men’s Health için yaptığı çekimin kamera arkası görüntülerini izlemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir