Jamie Foxx Katie Holmes Aşkında Son Durum

Katie Holmes Tom Cruise’den boşandıktan sonra adı kimseyle anılmamıştı ta ki bundan bir buçuk yıl öncesine kadar… 2013 yılında Katie Holmes’un adı Tom Cruise’nin yakın arkadaşı olan Jamie Foxx ile birlikte olduklarına dair dedikodulara karışmıştı. O dönem ikili hakkında pek çok haber yapıldı. Bir etkinlik için bir araya geldiklerinde kameralara yansıyan sıcak görüntüler ise son nokta olmuştu.

Katie Holmes&Jamie Fox

O dönem, Tom Cruise  oldukça sert açıklamalarda bulunmuş öyle ki bu açıklamalar Holmes ve Foxx arasındaki dedikoduları bile bastırmıştı. Zira Tom Cruise yakın arkadaşı Foxx’un arkasından iş çevirdiğini düşünerek Foxx hakkında ağır konuşmuş ve bu ilişkiyi gerçekse onaylamayacağını açık bir dille olmasa da ima etmişti.

Jamie Foxx&Tom Cruise

O dönem ki kaynaklara göre Foxx’da arkadaşının tepkisinden huzursuz olduğu için ilişkiyi daha rayına koymadan bitirdiklerini duyurmuştu. Çünkü Holmes’la olan birlikteliğinin olası tepkileri öngörüp sessiz sedasız devam etmesini isteyen Foxx’un hesapları tutmamış ve daha başında tüm ilişki ortaya dökülmüştü.

Katie Holmes&Jamie Foxx

İşte o günden bugüne taraflardan ses soluk çıkmıyor haklarında bir tek haber yansımıyordu basına. Ancak kısa bir süre önce ikilinin el ele otururken gizlice çekilmiş fotoğrafları sızınca dedikodular yine aldı başını yürüdü.

Katie Holmes&Jamie Foxx 2015

Elbette akla ilk gelen; ikilinin hiç ayrılmadıkları yönünde oldu. Katie Holmes Jamie Foxx aşkı Tom Cruise’nin sert eleştirilerinin ardından bitti gibi lanse edilip tıpkı başta Foxx’un da istediği gibi, büyük bir ustalıkla gizli saklı devam etmiş olsa gerek. Bu kareye yönelik henüz resmi bir açıklama yapılmadı ama hikayenin yukarıda yazdığım şekilde geliştiği kuvvetle muhtemel.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir