Jamie Dornan’ın Eşi Dakota Johnson’u Kıskanıyor Mu?

Jamie Dornan, eşi Amelia Warner’ın kıskançlık iddialarına cevap verdi… “Grinin Elli Tonu” filminin başrol oyuncularından Jamie Dornan’ın Dakota Johnson ile olan yakın temas içeren sahnelerinden dolayı eşi Amelia Warner’ın rahatsız olduğu ve serinin bundan sonraki bölümlerinde oynamayacağı yönündeki dedikoduların asılsız olduğunu açıkladı. E. L. James’in bestseller romanından uyarlanan “Grinin Elli Tonu” kitapta olduğu gibi üç ayrı film şeklinde izleyicisiyle buluşacak. Elbette aynı kadroyla.

Ancak çıkan asılsız haberler yüzünden kafalar biraz karışmış ve Jamie Dornan’ın bundan sonraki filmlerde yer almayacağı konuşulmaya başlanmıştı.

Jamie Dornan&Dakota Johnson Dornan “Bu çok saçma. Anlaşmam gereği filmin diğer bölümlerinde rol alacağım. Filmin ikincisi önümüzdeki yıl bahar ayında çekilmeye başlanacak. Eşim çıkan dedikodulardan haberdar oldu ve duydukları karşısında çok üzüldü. Çünkü hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. Amelia sanılanın aksine beni bu proje için çok yüreklendirdi. Bana her aşamasında destek oldu.” şeklinde konuştu.

Jamie Dornan&Amelia Warner ve kızları

Tüm bunların yanında Jamie Dornan ve Dakota Johnson arasında elektrik olduğuna dair dedikodular da var. Dornan bu konuda da “Bunu duyduğumda kahkahalarla güldüm. Herkes film çekmediği için bu işlerin nasıl olduğunu bilemez elbet. Film çekerken rol arkadaşınızla iyi bir kimya tutturmanız gerekir. Rolün hakkını vermek için bu gereklidir. Biz de Dakota ile bunu yaptık. Rolümüzü oynadık ve bitti. Sette kaldı her şey. Evli ve yeni bebek sahibi olmuş bir babayım. Sadece işimle anılmak istiyorum. “Grinin Elli Tonu”nda ne kadar iyi bir iş çıkardığım konuşulsun istiyorum. Aslı olmayan haberlerde adımın anılması beni rahatsız ediyor.”diyerek son noktayı koydu.

Babalığı çok sevdiğini her fırsatta dile getiren Jamie Dornan ve kızı

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir