Zayn Malik One Direction’dan Neden Ayrıldı?

One Direction artık yola Zayn Malik’siz devam edecek… Son bir yıldır belirli periyotlarda Zayn Malik’in One Direction’dan ayrılacağı yönünde türlü haberler çıkıyor ancak her defasında bu iddialar iki tarafça yalanlanıyordu… 

zayn malik
Bugün, Zayn Malik resmi olarak One Direction’da bundan böyle yer almayacağını açıkladı. “One Direction’la hayatım hayal edemeyeceğim kadar güzel geçti. Ancak beş yılın ardından gruptan ayrılmam gerektiğini ve doğru zamanında tam şimdi olduğunu hissettim. Aldığım bu karardan dolayı fanlarımdan özür dilerim. Onları yalnız bıraktığımı düşünenler olabilir ancak kalbimin sesini dinlediğimi bilmelerini isterim.” şeklinde gruptan ayrıldığını samimi bir açıklamayla dile getiren Malik, sözlerine şöyle devam etti…

zayn one direction

“One Direction’dan ayrılıyorum çünkü 22 yaşına gelmiş biri olarak artık daha sade bir hayat sürmek istiyorum. Kendime daha fazla zaman ayırmak ve spot ışıklarından uzak kalmak istiyorum. Biliyorum ki benim için son derece özel dört ayrı arkadaş kazandım. Louis, Liam, Harry ve Niall her zaman benim hayatımda olmaya devam edecekler.”

One Direction 4

One Direction 4

Zayn Malik’in bu kararı üzerine bir açıklama yapan grubun diğer üyeleri ise “Zayn’ın gidişine gerçekten çok üzüldük. Ancak onun bu kararına saygımız sonsuz. Dostluğumuz devam edecek ve onu sevmeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz beş yıl boyunca birlikte çok güzel şeyler yaşadık ve tahmin edemeyeceğiniz kadar çok bir arada zaman geçirdik. One Direction bundan sonra dört kişi olarak yoluna devam edecek. Şimdi yakında kaydını yapacak olduğumuz yeni albümümüzü ve ardından gerçekleştirecek olduğumuz dünya turnemizde fanlarımızla buluşacağımız günleri iple çekiyoruz.”

Simon Cowell ve One Direction X Factor yıllarından

Simon Cowell ve One Direction X Factor yıllarından

One Direction’u X Factor şarkı yarışmasında bir araya getiren grubun kurucusu ve isim babası yapımcı ve X Factor jüri üyesi Simon Cowell’de Zayn Malik’in gidişi hakkında açıklama yaptı. “Zayn’la ilk olarak 2010 yılında tanıştım. O gerçekten çok yetenekli bir isimdi. Kendisi şimdiye dek gurur duyulacak işlere imza attı. Onun zaman içinde nasıl değiştiğine, kendisini geliştirdiğine ve nasıl büyüdüğüne tanık oldum. Gruptan ayrılmasına gerçekten çok üzüldüm. Bundan böyle One Direction diğer dört büyük isimle yoluna devam edecek ve grup olarak yine çok güzel işler yapmaya devam edecek.”

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir