Johnny Depp ve Amber Heard Ayrılığının Perde Arkası

Behind the scene of the divorce

Johnny Depp ve Amber Heard Ayrılığının Perde Arkası

Mayıs sonunda Amber Heard, Şubat 2015’te görkemli bir ada düğünüyle evlendiği eşi Johnny Depp’e boşanma davası açtı. Çiftin mutlu görüntülerine rağmen ayrılık haberleri bir anda patlak verdi. Amber Heard, boşanma davasının yanı sıra kendisine şiddet uyguladığını öne sürdüğü eşi Johnny Depp’e uzaklaştırma davası da açtı. Ünlü çiftin ilişkilerinin geçmişini ve ayrılıklarına dair detayları öğrenmek için okumaya devam edin…

Amber Heard 25 Mayıs’ta, Johnny Depp’in annesinin ölümünden üç gün sonra boşanma davası açtı. Çift 15 ay evli kaldı, evlenmeden önce evlilik sözleşmesi yapmamışlardı.

26 Mayıs’ta Johnny Depp’in basın temsilcisi kısa bir açıklama yaptı: “Johnny, özel hayatıyla ilgili yalan olduğu açıkça belli olan hikâyelerle, söylentilere, yanlış bilgilere ve yalanlara herhangi bir cevap vermeyecektir. Umuyoruz ki bu kısa evliliğin boşanma süreci hızla çözüme kavuşacaktır.”

Johnny Depp and Amber Heard's Backstage Divorce Details

Johnny Depp ve Amber Heard Ayrılığının Perde Arkası

Amber Heard, 27 Mayıs’ta şiddet gördüğü gerekçesiyle yüzündeki morlukları gösteren fotoğraflarla birlikte uzaklaştırma kararı için mahkemeye başvurdu. Aynı gün ilerleyen saatlerde mahkemeden çıkarken fotoğraflanan Amber Heard’ın talebi yargıç tarafından geçici olarak kabul edilmişti.

Amber yaptığı açıklamada Johnny Depp’in gerçeklikle olan bağının sallantıda olduğunu, alkol ve uyuşturucuyla olan etkileşimine bağlı olarak değişim gösterdiğini belirtti. Johnny Depp’in uzun zamandır süren ve herkes tarafından bilinen alkol ve uyuşturucu bağımlılığı olduğunu ekleyen Amber, Johnny’nin çabuk sinirlendiğini, paranoyak olduğunu ve öfkesinin akıl almaz ölçüde korkutucu olduğunu söyledi…

Olay şöyle devam ediyor: En son birbirlerini gördükleri zaman Johnny Depp eve geldiğinde önce annesinin ölümü ile ilgili sakin sakin konuşmaya başlamışlar, Amber Heard onu teselli etmeye çalışmış. Derken Johnny Depp’in tavrı bir anda değişmiş, delicesine öfkelenmiş. Amber Heard onu sakinleştirmek için güvendiği çalışanlarından birisini aramış ama bir işe yaramamış. Güvenliği hakkında endişelenmeye başlayan Amber Heard yan dairedeki arkadaşı Raquel’e mesaj atarak yanlarına gelmesini söylemiş. Johnny Depp öfkeli ve tutarsız tavrına devam ederken, o anki paranoyasıyla yaptığı mantıksız suçlamaları kanıtlaması için arkadaşları Tillet Wright (“iO”)’ı aramak istemiş. Amber Heard İO’yu aradığı sırada Johnny Depp telefonu elinden kaparak bağırmaya başlamış. Amber, İO’nun hoparlöre aldığı telefondan hemen evi terk etmesi için haykırdığını duymuş. Sonra Depp, bir beyzbol oyuncusu gibi kollarını açarak hızla Iphone’unu Amber’e atmış. Yanağına ve gözüne çarpan telefonun acısıyla çığlık atan Amber hemen acıyla yüzünü gizlemiş fakat Johnny ısrarla yüzünü görmek istemiş ve onunla dalga geçmiş. Saçlarından yakalayarak onu koltuktan kaldırmaya çalışmış. Amber, halen telefonun diğer ucunda olan İO’ya hemen 911 araması için bağırmış. O sırada, daha önceden evin anahtarını verdiği arkadaşı Raquel içeri girmiş. Amber, Raquel’in gelişiyle bir anlığına dikkati dağılan Johnny’nin elinden kurtulmuş. Raquel ise hemen ikilinin arasına girerek durması için Johnny’e yalvarmaya başlamış. Raquel’in kollarını savuran Johnny en başından beri içmekte olduğu büyük bir şişe şarabı alarak ortada sallanmaya başlamış, önüne gelen her şeyi ezip geçmiş. Sonra bir kez daha Amber Heard’e saldırmış ve o sırada Johnny’nin güvenlik ekibi içeri girmiş fakat hiçbir şey söylemeden ve öylece durmuşlar. Amber Jerry’e yardım etmesi için bağırmış ve Johnny Depp ona bir kez daha vurursa polise haber vereceğini söylemiş. Johnny Depp ise bağırmaya ve etrafı kırıp dökmeye devam etmiş, sonunda da evi terk etmiş.

Johnny Depp and Amber Heard's Backstage Divorce Details

Johnny Depp ve Amber Heard Ayrılığının Perde Arkası

Amber Heard’in arkadaşı Raquel Pennington yaptığı açıklamada Amber ile Johnny Depp ’i ayırmak için aralarına girdiğini ve durması için Johnny’e yalvardığını söyledi. Onu durdurmak için ellerini kaldırdığında Johnny Depp’in ellerine vurduğunu ve bağırmaya devam ettiğini, bunun üzerine Amber’i korumak için vücuduyla onu siper ettiğini belirtti. Johnny Depp’in büyük bir şarap şişesini beyzbol sopası gibi savurduğunu, şarabın duvarlara sıçradığını ekledi.

Amber Heard ayrıca JohnnDepp’in öfke patlamalarından bir diğerinin 21 Nisan’da arkadaşları ve ailesiyle birlikte doğum gününü kutlarken gerçekleştiğini açıkladı. Herkes gitmeye hazırlanırken sarhoş bir şekilde gelen Johnny depp, misafirlerin ayrılmasıyla birlikte Amber Heard ile kavgaya tutuşmuş. Doğum gününe katılmaması sebebiyle başlayan kavga iyice büyümüş ve Johnny Depp büyük bir şampanya şişesini duvara, şarap kadehini de Amber Heard’e fırlatmış. Bağıran, tehditler savuran ve ayağa kalkması için Amber ile alay eden Johnny Depp birkaç dakika sonra önüne gelen her şeyi devirerek çekip gitmiş. Amber Heard’in dediğine göre o günden sonra bir ay boyunca Depp’i görmemiş.

Çiftin bir sonraki duruşma 17 Haziran’da…

After all, first time she spotted...

Aslına bakarsanız Met Gala 2016, pek çok sinyal veriyordu. Ben de hisstemiş ve bunun hakkında yorum yapmıştım Instagram’da. Kırmızı halıda tek başına yürüyen Amber Heard’ın üzgün ve çekingen tavırları fotoğraf karelerine bile yansıyordu…

 

Met Gala 2016 was the big  signal. She was alone on the red carpet...

Met Gala 2016 was the big signal. She was alone on the red carpet…

By the way; Johhny Depp on Eorupe tour with his rock bands. He has been shared so many pic on Instagram that showed everyting is OK.

Tüm bunlar olup bierken Johnny Depp nerede peki? Kendisi rock grubuyla çıktığı Avrupa turnesinde konserden konsere koşturuyor. Bu arada Instagram hesabında her zamankinin aksine onlarca kare paylaşıyor ve “her şey yolunda benim açımdan” mesajı veriyor.

Comments
  1. Mehmet Ali Bektaş

    Sitenizde bug var, son yorum yapanin bilgileri cache’te kaliyor. Ilgisiz herkese her sayfada gösteriliyor

    • Nilüferden

      Şimdi teknik arkadaşlara sordum, yazılımsal bir sorundan kaynaklanıyormuş. Halledecekler, çok teşekkür ederim bildirdiğiniz için:)

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir