Bana Çok İyi Gelen Gece/Gündüz Cilt Rutinim

Bir kadını en mutlu edecek sorular nelerdir? “Cildine ne yaptın” “Yüzüne ne kullanıyorsun?” “Cildin parlıyor farkında mısın?” “Ne kullanıyorsan bana da tavsiye et çok işe yaramış?” İltifat içeren bu sorular hemcinslerinizden geliyorsa daha da mutlu olursunuz. Son birkaç aydır sık sık bu sorulara maruz kalıyorum. İşin aslı aynaya baktığımda cildimdeki değişimin ben de farkındayım.

Sonunda “Ben hakikaten ne yaptım da böyle oldu cildim” dedim. Zira ne yaptıysam bozmak istemiyorum, aynen böyle devam etmeliyim artık. Cildim için kullandığım ne varsa hepsini bir adım öne çıkarttım. Aralarında uzun süredir kullandığım ürünlere ek olarak en fazla iki ay önce başladıklarım da var.

Bu ürünlerin hepsi bir araya gelip mi işe yaradı yoksa içlerinden biri ya da bir kaçı mı bu görevi üstlendi orasını anlamak da bilmek de çok zor.

Bu video’da size gece ve gündüz cilt rutinimde neler kullandığımı kalem kalem anlattım. Aralarından seçebilir veya hepsini aynı anda uygulayabilirsiniz. Her ne olacaksa katkı olması dileğiyle.

Hemcinslerime sevgiler

NOT: Ürün detayları için video’nun altına eklediğim linklere tık tık!

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir