Hızla Yükselen 3 Saç Trendi

Yenilenen saç trendlerine artık yetişemez olduğunuzu düşünüyorsanız, moda umurumda değil ama ben kendimde farklı ya da uzun süredir denenmemiş bir değişliklik yapayım diyorsanız ve yahut sadece tek bir aksesuarla günümü kurtarayım diyorsanız, aşağıdaki maddelere mutlaka bir göz atın.

1) SAÇ RENKLERİ

Tequila Sunrise

Bu saç rengini tam olarak nasıl çevirsem bilemedim; birebir çevirdiğimde “Tekila Gündoğumu” gibi saçma bir şey çıkıyor ortaya ama renge dair örneklere baktıkça zaten anlayacaksınız. Ve istediğiniz bu rengi kuaförünüze gösterdiğinizde o zaten yapması gerekenin ne olduğunu bilecek.

1

1

2

2

Fruit Juice

Bu daha mantıklı olacak çevirince; meyve suyu rengi. Daha çok ombreli kullanılan bu renk de yine yükselen trendler arasında.

.

.

2)SAÇ KESİMLERİ

Kesimlerde kahküller ön plana çıkıyor. “Curtain Bangs” yani “Perde Kahkül” zirve yapacak. Uzun veya kısa kullanabileceğiniz bu kahkül modeli ünlüler tarafından çoktan tercih edilmeye başladı. Moda haftalarında da yine en çok tercih edilen modellerdendi…

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Shay Mitchel

Shay Mitchel

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Sofia Vergara

Sofia Vergara

3) SAÇ AKSESUARLARI

Saç Bantları, Taçlar

Saç bantları ve kalın taçlar sık sık karşımıza çıkacak. Daha önde ve saçın tam tepe noktası krepe yapılmak suretiyle kullanabileceğiniz bantlar çok nostaljik bir hava yaratacak.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Jessica Biel

Jessica Biel

Mandal Tokalar

90’ların popüler hayat kurtaran saç tokalarından aslında ben hiç vazgeçmemiştim. Dışarıda kullanmasam da evde maziden kalma mandallarımı yüzümü yıkarken veya maske yaptığımda saçımı toplamak için kullanmaya devam ediyordum. Şimdi bu trendle beraber tokacılarda yeni modeller göreceğiz ve bu çoktan unuttuğumuz aksesuarları saçımıza tutturup sokaklarda arz ı endam edeceğiz. İşte moda böyle garip bir şey.

1

1

2

2

3

3

Tırnaklı Saç Bandı

Bu trend de yine saç mandalıyla aynı süreçte popülerdi; 90’lar. Birbirlerinden ayrılmadan yine beraber trend olmuşlar. Pazarlarda satılan bu saç aksesuarını da sık sık görmeye hazır olun.

Gigi Hadid

Gigi Hadid

2

2

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir