Paris&Milano Moda Haftası 2019 Bahar

2019 bahar trendlerini sunan Paris ve Milano Moda Haftalarında yer alan şovlardan sizin için seçtiğim parçalara bir göz atın ve modadan geri kalmayın… Markalara dair tüm detaylar aşağıda…

GUCCI

80’ler… İç daraltıcı gelen bu yılların daha da iç daraltıcı bir şovu. Gucci olmasa yüzüne bakılmaz. Erkeklerin Michael Jackson külotları da gözümden kaçmadı.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

JACQUEMUS

Gucci’den sonra gönlüm şenlendi. İçim açıldı. 2019 Bahar trendlerini giyilebilir bir bünyede toplayan bu şov olacak olan modanın kısa bir fragmanı gibi.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

CHRISTIAN DIOR

Örgü etekler, bluzlar, somon rengi ve taba rengi temalar… Şahane bir kreasyon bizi bekler. Ayrıca 2019 bahar trendine bir katkısı da var Dior’un. File taytlar ve body’ler… Şifon bir eteğin altına file bir tayt giyip çıksanız modanın kalbine tam ortasından çökmüş olursunuz. İş ki o taytı bulalım.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

DOLCE GABBANA

Herkes şık olabilir, herkes trendlere uyabilir mottosuyla yola çıkan Dolce Gabbana şovunda büyük beden modeller, yaş almış hanımlar kullanarak bunu adeta kanıtlamış. Çiçekler, renkler, fileler, kafesli parçalarla bahar şıkır şıkır geçecek Dolce Gabbana fanları için.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

GIORGIO ARMANI

Pastel tonlardan oluşan, fuşya rengiyle canlanan, şifon ve ipeğin tiril tiril uçuştuğu kumaşlardan etekler, bilekli elegance pantolonlar ve elbiselerle şenlenen olağan üstü bir kreasyon. File ve PVC dokusuna da yer veren Armani 2019 baharına damgasını vurdu bile.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

ROBERTO CAVALLI

2018 kış ortasında trend olan 90’ların diz üstü taytlarını ana tema yapan Roberto Cavalli, tayt giyerek nasıl çok şık olunabiliri ispat etmiş. Bana hala uzak gelen bu tayt boyu, Cavalli’de şık elbise ve etekler altında dahi kullanılarak üstüme sütüme geldi. Bakalım alışabilecek miyim bu trende…

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

ETRO

Kendi şahsına münhasır bir bahar trendi şovu hazırlayan Etro, bahara cıvıl cıvıl giriyor…

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

STELLA JEAN

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir